Кошик
45 відгуків
www.vamnasos.com.ua "Водоснабжение и тепло обеспечение домов, коттеджей, дач"
+380503326729
+380503326729
+380675014334
+380443896729
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Насоси дренажні насоси Pedrollo, Італія

Коротка технічна характеристика
максимальна глибина застосування до 3 м, нижче рівня води(ТОР1-2-3);
максимальна глибина застосування до 5 м, нижче рівня води(ТОР4-5);
максимальна температура рідини до +40 °С(температура рідини до +90 °С на час до 3 хвилин)
максимальне проходження твердих частинок в підвішеному стані до 10 мм
максимальний рівень випорожнення до 14 мм від дна (ТОР1-2-3);
максимальний рівень випорожнення до 30 мм від дна (ТОР4-5);

Принцип роботи

Серія ТОР включає в себе ЗАНУРЮВАЛЬНІ ДРЕНАЖНІ ЕЛЕКТРОНАСОСИ, відцентрового типу з відкритим робочим колесом, розроблені для функціонування в автоматичному режимі. Робоче колесо, гойдається на ведучому валу, складається з заднього диска і з лопаток. Через всмоктувальну сітку рідина входить у обертовий лопатковий канал; тут рідина набуває радіальне : рух у напрямі від центру до периферії, у процесі якого набуває енергію як у вигляді тиску, так і у вигляді збільшення швидкості потоку. На виході з робочого колеса рідина спрямовується в спіраль, після перетворення частини кінетичної енергії в енергію тиску, залишає насос через вертикально встановлений патрубок подачі, передбачений в нагнітальному корпусі. Правильне охолодження двигуна забезпечується перекачуваною рідиною.

Область застосування та встановлення

Насоси серії ТОР рекомендуються для підйому чистої води без наявності абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації і безпеку навіть при безперервному функціонуванні (напр. у фонтанах), завдяки повного охолодження двигуна, обладнаному хорошим запасом потужності і подвійного механічного ущільнення. Полегшений демонтаж двигуна і насоса робить простим і зручним технічне обслуговування і ремонт. Ці насоси особливо придатні для осушення затоплених приміщень невеликого обсягу, у надзвичайних ситуаціях, таких як, (приміщення, підвали, бокси), для спорожнення басейнів, ванн і акваріумів, переробки побутових стоків, (пральні і посудомийні машини), для подачі води в садові фонтани, для зрошення невеликих садів і городів і" накопичувачів, для осушення невеликих каналізаційних відстійників.

Конструктивні характеристики

Нагнітальний насос з технополімера, з підсилює вставкою зі скловолокна, що володіє особливою стійкістю до Характеристики нових електронасосів ТОР є; новаторський дизайн, висока технологія і конструктивні рішення, які забезпечують простоту в експлуатації, безпека і більшу надійність функціонування. механічних навантажень, ударам і корозії, забезпечений вертикально розташованим нагнітальним патрубком 1 або 1 1/4" з трубної різьбленням gas UNI 338.
Усмоктувальна решеткаиз технополімера, з підсилює вставкою зі скловолокна, є опорним підставою електронасоса.
Шлангова муфта знімна, з технополімера.
Робоче колесо відкритого типу з технополімера Noryl GFN2V "General Electric ".
Зовнішній поплавок (з вбудованим вимикачем) для автоматичного пуску і зупинки насоса.
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 416.
Подвійне механічне уплотнениеиз вугілля/алюмінію з боку насоса і ущільнююче кільце з боку двигуна (з помешения між ними запірної масляною камерою для змащення й охолодження поверхні ущільнення в разі відсутності води).
Двигун: індуктивний, закритого типу, придатний для безперервної роботи, з вбудованим термозахисним пристроєм (аварійним вимикачем). Клас ізоляції F (дозволяє витримувати значні навантаження і збільшує його довговічність).
Ступінь захисту IP 68.
Провід електропитания погружного типу, з неопрену "H05-RN-F". Серійна комплектація 5 м з вилкою SCHUKO (за замовленням 10 м).
Виконання та правила безпеки у відповідності зі стандартами EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34.
Характеристики кривих таблиці мають допустимі відхилення згідно ISO 2548.